Hlavná stránka > Tréningy > Športová príprava

Športová príprava Kurz

Na tomto kurze nás čaká spolu až 12 hodín hier, cvičení, návodov pre vášho nádejného psieho športovca. Či s ním následne chcete trénovať agility, hoopers, nosework, obedience, niečo iné alebo len ziskat skvelý základ do budúcna, tento kurz vám poskytne perfektný štart. 

 

Cieľom kurzu je vybudovať kvalitný základ pre ďalší tréning alebo športy, ktorým by ste sa chceli neskôr venovať. Budeme sa učiť ako vstúpiť do tréningu správnou nohou a ako získať pozorného psa v tréningu. Naučíme sa rôzne formy odmeňovania či už jedlom alebo hračkou, tak aby sme mali pri sebe psa, ktorý bude čakať na to čo budeme robiť a aj rozlišovať väčšiu škálu povelov. Naučíme sa používať sebakontrolu inak a budeme hľadať rovnováhu medzi aktivitou a kľudom. Môžete sa tešiť na veľa hier so svojim psom či už na zvýšenie drivu a ťahu vpred, ale hlavne budeme využívať hru ako odmenu. Veď čo môže byť lepšie ako sa poriadne pohrať so svojim psom :)

 

Kurzom nás prevedie Katka Zlacká, ktorá sa so svojimi troma psami súťažne venovala športom ako agility, obedience či dogfrisbee. 

 

Stretávať sa budeme vždy v stredy od 18.30 na dve hodiny, začneme 15.11., aby sme to všetko stihli pekne pred Vianocami. 

 

Dátum

15.11.2023 18:30 - 20.12.2023 20:30 (St - St)

Šport

Špeciál

Cena

145 € za psa

Prihláseno

4 z 4 (+ 1 náhr.)

Tréner

. Tina Vlková

Prihlásené týmy

Psovod Počet psov
Beáta Nováková 1
Tina Vlková 1
Barbora 1
Michaela Kotrbancová 1
Náhradník Počet psov
Miloš Bučány (náhradník) 1

Prihláška

Tréning už prebehol.


Komentáre ku tréningu: